www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Робочу нараду із сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад проведено в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

13.03.2019 року в Криничанській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча відбулася робоча нарада із сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Анатолійович Топа, військовий комісар районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Вадим Андрійович Коровкін; заступник начальника відділу у Криничанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Ігор Григорович Литовченко; заступник начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктор Володимирович Мирошниченко; начальник 65-ї ДР РЧ України у Дніпропетровській області Михайло Іванович Тарасенко.
На нараді йшлося про хід весняного призову 2019 року до лав Збройних Сил України (В.А. Коровкін, військовий комісар Криничанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки); про матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України, відповідно до ст. 39 Закону України «Про вибори Президента України» та Постанови ЦВК від 4 березня 2014 року № 31 (О.В. Гапіч, голова райдержадміністрації; А.А. Топа, керівник апарату райдержадміністрації); про грошову оцінку землі та встановлення меж населених пунктів Криничанського району (І.Г. Литовченко, заступник начальника відділу у Криничанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області).
В ході наради було розглянуто ряд актуальних питань стосовно проведення в районі весняного призову на строкову службу до лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Зокрема, було доведено до присутніх завдання по даній призовній кампанії, поінформовано про фактично заформованих молодих людей призовного віку на даний час, розглянуто проблемні питання стосовно комплектування призовників. Наголошено на питаннях оповіщення, постійної звірки облікових даних, порядку та правил проходження медичного огляду призовниками тощо.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч підкреслив, що це питання державної ваги, зволікати з яким недопустимо, і дав доручення сільським головам та головам об’єднаних територіальних громад відповідально поставитися до виконання поставленого завдання.
Тож сільським та селищним головам рекомендовано активізувати роботу фахівців військово-облікових столів, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед молоді району щодо виконання конституційного обов'язку громадян в частині захисту країни та популяризації служби в Збройних Силах України.
Досить актуальним було на нараді обговорення питання стосовно матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України.
Присутнім доведено норми забезпечення дільничних виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку (зверталася увага на наявність якісного Інтернет-зв’язку), обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями.
Було заслухано кожного сільського голову та голову ОТГ з питань наявності необхідних матеріально-технічних ресурсів для передачі дільничним виборчим комісіям з метою забезпечення відповідних умов роботи.
Зверталася увага на вимоги стосовно забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях, присутнім доведено комплекс протипожежних заходів, які запропоновано вжити до початку роботи виборчих дільниць (комісій), зокрема, забезпечення приміщень вогнегасниками, евакуаційними виходами, недопущення використання нестандартного електронагрівального обладнання та інше. На цих питаннях детально зупинився начальник 65-ї ДР РЧ України у Дніпропетровській області Михайло Іванович Тарасенко.
Йшлося також про забезпечення громадського порядку на виборчих дільницях, про що говорив заступник начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктор Володимирович Мирошниченко.
Ігор Григорович Литовченко, заступник начальника відділу у Криничанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області надав присутнім детальні роз’яснення щодо того як межі адміністративно-територіальних одиниць впливають на можливість встановлення нормативно-грошової оцінки земель, формування земельного податку, а отже – наповнення місцевих бюджетів, оскільки земельний податок сплачується у бюджет територіальної громади, на якій розташована земельна ділянка. А це і майбутній розвиток інфраструктури населених пунктів, і безліч інших актуальних проблем, які вирішуються за бюджетний кошт.
Нарада пройшла в діловій, конструктивній обстановці. Присутнім на нараді дано вичерпні відповіді на підняті питання.
Підсумовуючи розглянуті питання, Олег Васильович Гапіч наголосив, що на першому плані у кожного сільського голови чи голови об’єднаної територіальної громади повинні бути люди і вони мають постійно дбати про забезпечення належного рівня життєдіяльності своїх громад та максимального задоволення потреб населення.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор