www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
На Криничанщині відбувся суботник з благоустрою територій населених пунктів в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»
Версія для друку Написати листа

08 квітня 2017 року на Криничанщині відбувся суботник з благоустрою територій населених пунктів в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».
Представники трудових колективів різних форм власності, мешканці територіальних громад активно долучилися до заходів на благо поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення та приведення у належний санітарний стан населених пунктів району.
Упорядковувалися житлові будинки та прибудинкові території, дитячі і спортивні майданчики, різноманітні об’єкти масового перебування та відпочинку населення, братські могили, меморіальні комплекси, що увічнюють пам’ять загиблих у Другій світовій війні, кладовища тощо.
Подбали і про знесення аварійних та сухостійних дерев, висаджували молоді дерева і кущі, ліквідовували стихійні сміттєзвалища, приділили увагу територіям, закріпленим за підприємствами, організаціями, установами.
За день було очищено від сміття 3,8 км берегів, протяжність прибраних від сміття доріг становить 23 км, а загальна площа упорядкованих територій парків, скверів, алей, прибудинкових ділянок становить 21,5 га.
В районі висаджено 98 дерев (з початку акції 388), 74 кущі (з початку акції 255), ліквідовано 12 стихійних сміттєзвалищ (з початку акції 22).
Взяли участь у заходах з благоустрою 450 чоловік.
Акція «За чисте довкілля» триває. Тож подбаймо про благоустрій населених пунктів, про створення комфортних умов для проживання у кожній територіальній громаді!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор