www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
На Криничанщині відзначили День Гідності та Свободи
Версія для друку Написати листа

21 листопада 2018 року в смт Кринички відбувся районний урочистий захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.
Про вагому державну дату, про патріотизм і непереможний дух наших співвітчизників, яким випало на долю у нелегкій боротьбі відстоювати ідеали гідності та свободи, демонструвати європейськість, говорили ведучі заходу Алла Максимівна Козленко та Світлана Іванівна Коваль.
Вони відзначили, що День Гідності та Свободи згідно з Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року відзначається на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років, згадали темні сторінки в історії сучасної України, говорили про новітніх Героїв, їх мудрість, душевне тепло та велику любов до неньки-України.
До присутніх звернулися перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації, учасник АТО Олег Петрович Карнацький та голова районної асоціації фермерів та приватних землевласників, учасник Революції Гідності Петро Васильович Матвій, які говорили про згуртованість та відчайдушний дух учасників подій на Євромайдані, захисників України, котрі відстоюють державний суверенітет та територіальну цілісність на її східних рубежах, героїчні вчинки, витримку та сміливість всіх наших воїнів-захисників, чия доля та життєвий подвиг є прикладом для підростаючих поколінь.
Відзначали вони і значну допомогу волонтерів Українським Збройним Силам, дякували за розуміння та доброчинність всім присутнім, хто подає руку допомоги нашим бійцям у гарячих точках України на Сході.
Учасникам заходу Олег Петрович Карнацький передав вітання від голови райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча та закликав до миру, порозуміння, єдності, згуртованості і зичив віри у краще майбутнє України, Дніпропетровщини та Криничанщини, а також - міцного здоров’я, громадянської активності, мудрості, виваженості та успіхів у всіх справах і починаннях.
Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, в нашій свідомості.
Яскравим виявом національно-патріотичних почуттів українців став національний Гімн України. Виконаний він був і на цьому заході і переповнив серця присутніх гордістю за Україну, яка бореться за європейське майбутнє.
Панахиду за загиблими захисниками Батьківщини провів настоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Благовіщення Пресвятої Богородиці, Благочинний Криничанського району ієрей Віталій Савко.
Представники влади та громадськість поклали квіти до дошки пам’яті Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО, та під звуки зворушливої пісні «Плине кача» хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.
Люди щоденно підходять до цього святого у райцентрі місця, розглядають фото тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною, та віддають данину шани їх пам’яті.
Герої не вмирають. Всі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор