www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Криничанського району
Версія для друку Написати листа

Відповідно до розпорядження голови Криничанської районної державної адміністрації від 29 листопада 2018 року № Р-391/0/298-18 «Про Раду регіонального розвитку Криничанського району» 23 січня 2019 року в райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації – голови Ради Гапіча Олега Васильовича відбулося засідання Ради регіонального розвитку району.
Участь у засіданні взяли члени Ради регіонального розвитку Криничанського району, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, громадські організації.
В ході засідання учасники зібрання заслухали доповідь завідувача сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ус Ольги Олександрівни про досягнення за 2014-2018 роки та обговорили план Перспективного розвитку Криничанського району на 2019-2021 роки.
Голова райдержадміністрації Гапіч Олег Васильович підбив підсумки та окреслив перспективи розвитку Криничанщини на наступні три роки, після чого було затверджено план Перспективного розвитку Криничанського району на 2019-2021 роки.
Основною метою є примноження економічного потенціалу району, забезпечення комфортних умов проживання та безпеки для його мешканців.
Для реалізації мети перспективного плану визначено 4 пріоритетних напрями розвитку території:

1. Економічний розвиток території району.
Першочерговими завданнями 2019-2021 років є:
-підвищення ефективності сільськогосподарського та промислового виробництва, створення нових робочих місць за рахунок суб’єктів малого та середнього бізнесу;
-збільшення капітальних інвестицій та прямих іноземних інвестицій;
-підвищення рівня та якості життя мешканців району.

2. Покращення стандартів життя.
Збереження та розвиток людського потенціалу визначено основою соціальної політики району. Цей напрям передбачає стабілізацію демографічних процесів через створення на території району умов щодо якісної, перспективної освіти для молоді, покращення інфраструктурного забезпечення населених пунктів, розвиток громад через активізацію діяльності місцевого населення, реалізацію місцевих ініціатив, впровадження практики поєднання ресурсів територіальних громад.

3. Забезпечення духовного та культурного розвитку.
Передбачається стимулювання здорового способу життя, удосконалення системи освіти, культури, створення належних умов для навчання та комфортного перебування дітей у навчальних закладах.

4. Екологічна безпека.
Забезпечення екологічної безпеки шляхом запобігання й мінімізації негативного впливу людської діяльності на навколишнє природне середовище, раціонального використання і збереження природних ресурсів, перехід до сталого, екологічно збалансованого розвитку району.

О.О. Ус,
завідувач сектору економічного розвитку
і торгівлі Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор