www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 16 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

27 травня 2019 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, криміногенну ситуацію в районі, проведення комплексу весняно-польових робіт, підготовку до проведення Дня захисту дітей, соціальний захист пільгових категорій населення та інше.

З кожного розглянутого питання на оперативній нараді дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктору Володимировичу Мирошниченку доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, звертаючи першочергову увагу на сільські ради.
Виконуючій обов’язки начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Вікторії Анатоліївні Збаранській дано доручення тримати на постійному контролі хід весняно-польових робіт, боротьбу зі шкідниками з тим, щоб отримати в районі максимальні врожаї сільськогосподарських культур у 2019 році.
Начальнику відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Дмитренко дано доручення забезпечити належний рівень підготовки щодо проведення районного заходу до Дня захисту дітей.
Головному лікарю КЗ «Криничанська ЦРЛ» Арнодіку Камойовичу Каграманяну рекомендовано звернути особливу увагу на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.
Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Криничанський Центр ПМСД» Криничанської районної ради Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано організувати виїзну нараду з питань будівництва нового приміщення Адамівської сільської лікарської амбулаторії.
Військовому комісару територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадиму Андрійовичу Коровкіну дано доручення забезпечити належний рівень проведення весняного призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», а також підготувати перелік проблемних питань на нараду із сільськими та селищними головами.
Начальнику Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Володимиру Григоровичу Сергі рекомендовано тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути виконані і керівники районних установ повинні докладати максимум спільних зусиль для забезпечення гідного рівня життя та задоволення потреб мешканців району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор