www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
У відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам’янського МЦЗ відбувся семінар з орієнтації безробітних громадян на службу в Національній гвардії України
Версія для друку Написати листа

14 лютого 2019 року в залі для проведення семінарів відділу надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам’янського МЦЗ відбувся семінар з орієнтації безробітних громадян на службу в Національній гвардії України.
Презентував службу за контрактом Гудаков Владислав Олександрович – старшина відділу комплектації Національної гвардії України (м. Київ).
Присутнім на заході було роз’яснено порядок, умови та переваги проходження військової служби за контрактом у Національній гвардії України. Також учасники заходу дізналися про можливість безкоштовного навчання та перспективу кар’єрного росту, грошове та речове забезпечення.
У рамках популяризації служби у лавах Національної гвардії України за контрактом було розміщено та роздано слухачам комплекти агітаційного матеріалу: плакати, буклети, інформаційні листівки. Слухачі отримали вичерпні відповіді на свої запитання і дійшли згоди, що за відсутності достатньої кількості вакансій, служба за контрактом є одним із видів добровільної зайнятості громадян.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор