www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Заходи з благоустрою територій населених пунктів в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» проходять на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

Мешканці Криничанського району бажають жити у чистому та охайному середовищі, яке так потребує нашого піклування і бережливого ставлення.
Тож «чистий четвер» або «чиста п’ятниця» кожного тижня об’єднують людей у прагненні зробити рідний край чистим, охайним та затишним для всіх громадян.
Позитивний настрій, жарти, гумор на свіжому весняному повітрі піднімають настрій всім, хто виходить за покликом серця попрацювати на благо своїх територіальних громад.
Упорядковуються парки, сквери, прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, прибираються вулиці, дороги, тротуари, зупинки автотранспорту, газони, обкопуються та обполюються дерева, кущі, облаштовуються клумби.
Не винятком став і останній тиждень. Трудові колективи підприємств, установ та організацій у райцентрі та в громадах району попрацювали на закріплених територіях. Як зазвичай, долучилися до цієї акції і працівники райдержадміністрації.
Мешканці багатоповерхівок та приватного сектору наводили та підтримували лад біля власних осель.
Даний напрямок роботи перебуває на постійному контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, який постійно дбає про благоустрій населених пунктів, створення комфортних умов для проживання мешканців краю, ім’я якому Криничанщина.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор