www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Робочу нараду із сільськими головами проведено в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького в райдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками громад.
Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Іванович Миколайчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Васильович Діброва, завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ольга Олександрівна Ус, керівник-адміністратор центру надання адміністративних послуг Сергій Миколайович Яковлєв, головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко, заступник начальника Криничанського ВП Кам’янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Олег Юрійович Журавель, військовий комісар Криничанського районного військового комісаріату, підполковник Вадим Андрійович Коровкін, виконуюча обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Криничанському районі Ольга Тарасівна Коломоєць та представники Криничанського відділення ОДПІ.
На нараді розглядалися питання соціально-економічного розвитку громад на 2017 рік, зокрема, акцентувалася увага на забезпечення життєдіяльності закладів бюджетної сфери, реконструкцію зовнішнього освітлення, капітальні ремонти дорожнього покриття в населених пунктах, реконструкцію систем каналізації, водопостачання тощо.
Зокрема, виконуюча обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Криничанському районі Ольга Тарасівна Коломоєць зупинилася на питаннях обліку земель за межами населених пунктів, говорила про користування землями сільгосппризначення, нормативно-грошову оцінку земель та проведень їх інвентаризації.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Васильович Діброва говорив про необхідність посилення роботи із сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах та попрохав керівників громад оформити та надати до служби поширені акти обстеження кризових сімей в термін до 10 лютого поточного року.
Військовий комісар Криничанського районного військового комісаріату, підполковник Вадим Андрійович Коровкін надав роз’яснення щодо порядку організації оповіщення, введення нового електронного реєстру призовників, призову на строкову службу офіцерів запасу.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко говорила про поточні ремонти закладів освіти на 2017 рік та акцентувала увагу на необхідність співпраці органів місцевого самоврядування з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та закладами освіти на місцях.
Заступник начальника Криничанського ВП Кам’янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Олег Юрійович Журавель говорив в цілому про криміногенну ситуацію в районі, про необхідність забезпечення спільних дій разом з керівниками громад по виявленню можливих точок приймання металобрухту, а також не допустити випадків вирубування лісосмуг.
Керівник-адміністратор центру надання адміністративних послуг Сергій Миколайович Яковлєв зупинився на актуальних питаннях роботи очолюваного ним центру на даному етапі.
Головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко ознайомила присутніх керівників громад з переліком необхідних ремонтних робіт у закладах охорони здоров’я, говорила про необхідність переведення окремих фельдшерських пунктів та лікарських амбулаторій на електричне опалення.
Завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ольга Олександрівна Ус акцентувала увагу на питанні продовження процесів децентралізації на місцях щодо завершального етапу об’єднання громад.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Іванович Миколайчук надав роз’яснення стосовно нарахування домогосподарствам субсидій на тверде паливо та дотримання законодавства щодо виплати мінімальної заробітної плати роботодавцями.
Присутнім на нараді дано вичерпні відповіді на підняті питання, а також дано відповідні доручення з тих чи інших напрямків діяльності.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор