www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанському районі відзначили День працівників сільського господарства
Версія для друку Написати листа

Щороку в Україні відзначається цілий ряд професійних свят. У третю неділю листопада співвітчизники по праву вшановують хліборобів і тваринників, керівників та спеціалістів господарств, представників різних сільськогосподарських професій, переробної промисловості, які забезпечують продовольством та створюють добробут земляків мозолястими руками.
Напередодні свята зазвичай підсумовують зроблене, замислюються над проблемами, розмірковують про перспективи, про подальший розвиток базових галузей сільського господарства.
З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства в районному Будинку культури 17 листопада 2017 року відбулося урочисте зібрання представників аграрної сфери Криничанщини.
Присутніх у залі від імені голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча тепло і щиро привітав перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який вручив ряду працівників агроформувань району Подяки голови райдержадміністрації та подарунки за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства, а також висловив слова вдячності за сумлінну працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шанують землю і збирають багаті врожаї й залишаються вірними селу. А буде село - буде й Україна.
Зі щирими словами привітань на урочистому зібранні звернулися до присутніх народний депутат України Валентин Володимирович Дідич, радник голови райдержадміністрації з питань агропромислового розвитку, голова райкому профспілки працівників АПК Віктор Васильович Стрельцов, виконуючий обов’язки начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Юрійович Громик, голова районної ради Наталя Станіславівна Кобзар.
Всі вони у своїх промовах віддали данину шани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу - працювати на землі і годувати країну, тому що з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила держави.
Виступаючі дякували аграріям за вагомий вклад у підтримку Збройних Сил України, допомогу бійцям, які відстоюють мир і спокій на сході України.
Загалом агропромисловий комплекс є складовою економіки району. Аграрії наповнюють бюджет і роблять все можливе для успішного розвитку галузі, зміцнення матеріально-технічної бази села, його інфраструктури, зростання добробуту трудівників.
І в політичному векторі району сільгосптоваровиробники займають провідне місце. Значна кількість депутатів районної та сільських рад, які вершать долю громад – представники аграрної сфери.
На урочистому зібранні кращі з кращих господарів полів і ферм Криничанщини за самовіддану працю, високий професіоналізм, досягнення вагомих показників у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарства були удостоєні нагород: грамот, подяк та подарунків.
З глибокою вдячністю згадували у залі ветеранів, які в свій час зробили вагомий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі в районі.
Нехай добробут, відчуття гармонії з природою стануть винагородою нашим сільгосптоваровиробникам за терпіння і труд!
Захід супроводжувався змістовною концертною програмою, поставленою силами місцевих аматорів сцени.
Гарне професійне свято зігріло душі присутнім, принесло радість, додало сил. Вони так потрібні у щоденній роботі. Бо вічний на землі селянин. І вічний хліб.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор