Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


23 червня 2018 року в райдержадміністрації відбувся районний урочистий захід, присвячений Дню державної служби.
На заході були присутні голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Анатолійович Топа, державні службовці райдержадміністрації та державні службовці самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації.
З привітальним словом до присутніх звернувся керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Анатолійович Топа, який підкреслив, що працювати в органах державної влади, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальною справою, і в центрі уваги державних службовців завжди є турбота про людей, необхідність служити своїм землякам, покращувати їх добробут, умови життя та праці, а також побажав, щоб кожен день приносив державним службовцям задоволення від результатів праці, а родинне тепло та затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Анатолій Анатолійович передав вітання з нагоди Дня державної служби від Президента України Петра Олексійовича Порошенка, голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Михайловича Резніченка, першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олега Миколайовича Кужмана, голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Олександровича Пригунова, народного депутата України Валентина Володимировича Дідича та депутата Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергія Васильовича Кисіля.

Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч вручив Подяки за відповідальне ставлення до обраної справи, сумлінне виконання службових обов’язків, активну участь у I турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та з нагоди відзначення професійного свята Дня державної служби керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг Криничанської райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву та провідному спеціалісту відділу з питань державної реєстрації Криничанської райдержадміністрації Тетяні Геннадіївні Фоменко.
Державна служба – відповідальна та почесна місія, яка спрямована на підвищення благополуччя своїх земляків, розбудову успішної держави, зміцнення її іміджу в Європі та світі.
Завдяки знанням та професіоналізму державних службовців втілюються в життя соціально важливі проекти та програми, ініційовані Президентом України.
На даний час в Криничанській райдержадміністрації та її структурних підрозділах працює 63 державні службовці, з них 12 чоловіків і 51 жінка.
Здійснюється робота по залученню на посади талановитої молоді. З цією метою відбір кандидатур на державну службу здійснюється на конкурсній основі.
Позитивним є те, що за віковим складом значну частину становить молодь до 30 років – 22 чоловіки, яким вдається успішно зарекомендувати себе на державній службі.

Захід супроводжувався концертною програмою, поставленою силами місцевих аматорів сцени.
Районний урочистий захід з нагоди Дня державної служби України залишив добрий слід у серці кожного його учасника, наповнив гордістю за справу, яка стала частиною життя.
Нехай плідна праця наших державних службовців буде запорукою щасливого майбутнього рідного краю!


Провідний інспектор відділу
організаційної роботи апарату
райдержадміністрації
О.А. Качановська