www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 12 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Проведено засідання колегії Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

23 жовтня 2019 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Криничанської райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького проведено засідання колегії райдержадміністрації.
Участь у засіданні колегії взяли начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій райцентру, сільські голови.
На засіданні колегії йшлося про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Криничанського району за 9 місяців 2019 року (завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О.О. Ус), виконання бюджету району та районного бюджету за 9 місяців поточного року (начальник фінансового управління райдержадміністрації Т.М. Радчук), хід призову на військову службу у жовтні - грудні 2019 року (старший офіцер відділення призову районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ю.І. Ковальчук).
З розглянутих питань було прийнято відповідні розпорядження.
На питання, які поступили в ході колегії, дано вичерпні відповіді.
В цілому, підводячи підсумки колегії, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький підкреслив, що на першому плані в діяльності органів виконавчої влади району та керівників районних установ та організацій повинні бути люди і задоволення їх потреб задля покращення добробуту.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор