www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 26 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Робоча нарада щодо впровадження в районі Урядової програми «Доступні ліки» відбулася в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Робоча нарада щодо впровадження в районі Урядової програми «Доступні ліки» відбулася в Криничанській райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Антоніни Іванівни Лісовець.
Участь у нараді взяли головний лікар та заступник головного лікаря КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко і Тетяна Олександрівна Тарабріна та керівники аптечних закладів, які працюють на території району.
На часі в Україні стартує Урядова програма «Доступні ліки», яка передбачає забезпечення громадян держави необхідними лікарськими засобами, що покращать якість життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.
Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю за рецептом лікаря отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та діабет 2 типу. Держава компенсує аптекам вартість даних ліків.
На нараді були детально відпрацьовані питання щодо виписки рецептів на лікарські засоби, надання звітності аптеками та порядку відшкодування вартості препаратів згідно з Постановою КМУ №152 від 17 березня 2017 року «Про забезпечення доступності лікарських засобів».


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор