www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Групи смерті «Синій кит» - «4.20»: хто і як вбиває українських підлітків? – Роз’яснення надає В.Г. Ісканіна, психолог Криничанського районного ЦСССДМ
Версія для друку Написати листа

В Росії створили гру для підлітків «Синій кит», яка вже заполонила інтернет-простір.
У ті хвилини, коли батьки вирішують життєві проблеми, діти в соцмережах обирають квести в так званих групах смерті.
В Росії «Синій кит» убив уже понад 130 дітей. В Україні, на Прикарпатті зафіксовано два трагічні випадки через небезпечну гру.
Гра в смерть дійшла до м. Кам’янське. Перший випадок стався 19 лютого 2017 року з дівчинкою, яку вчасно вдалося зупинити завдяки батькам та поліції.
У небезпечну гру-квест підбирають «потенційного потерпілого», з ним професійно працюють психологи групи-смерті. Це відбувається у вигляді квестів, під час проходження яких вивчають особу учасника, його слабкі сторони, життєві проблеми.
Українські психологи б'ють на сполох. Адже більшість учасників, які постраждали від гри - діти з благополучних сімей. Вони мали практично все, але не було батьківського розуміння, поважного ставлення, люблячого спілкування.
Як зіскочити з групи «Синій кит»? Треба заблокувати свою сторінку або поскаржитися на спільноту адміністраторам соціальної мережі.
Прохаю батьків і освітян звертати увагу на дітей щодо перебування в певних групах соціальної мережі "ВКонтакте", чи не розміщують вони на своїх сторінках вище вказану інформацію, а також перевірити, чи немає у них на руках ушкоджень у вигляді порізів.
У разі наявності таких фактів не залишайтеся байдужими, а допоможіть дітям - негайно звертайтеся до поліцейських, психологів і не забувайте просто поговорити з дітьми.
Якщо виникнуть питання, звернутися можна за телефоном 9 14 08 до Криничанського районного ЦСССДМ.

В.Г. Ісканіна,
психолог Криничанського районного ЦСССДМ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор