www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

10 червня 2019 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій району, сільських та селищних голів.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, криміногенну ситуацію в районі, соціальний захист пільгових категорій населення, роботу пришкільних таборів для відпочинку дітей під час літніх канікул, хід проведення призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу" та інше.

З кожного розглянутого питання на оперативній нараді дано відповідні доручення.
Зокрема, завідувачу сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ользі Олександрівні Ус дано доручення тримати на особистому контролі виконання показників соціально-економічного розвитку району.
Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, звертаючи першочергову увагу на сільські ради.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, зокрема, звернути увагу на факти крадіжок трансформаторів та кабелів, забезпечити своєчасне реагування на наявні правопорушення та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Головному лікарю КЗ «Криничанська ЦРЛ» Арнодіку Камойовичу Каграманяну рекомендовано звернути особливу увагу на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.
Військовому комісару територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадиму Андрійовичу Коровкіну рекомендовано забезпечити тісну співпрацю з сільськими та селищними головами в плані проведення на належному рівні призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», звертаючи увагу на наявні проблемні питання.
Начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірині Дмитрівні Одринській дано доручення тримати на постійному контролі питання роботи пришкільних оздоровчих таборів, зокрема, забезпечення належного рівня проведення культурно-масових заходів зі школярами.
Начальнику Криничанського бюро правової допомоги Надії Володимирівні Федориненко рекомендовано періодично забезпечувати виїзди в територіальні громади району з охопленням правовою допомогою широких верств населення.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор