www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 20 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Днем пам’яті та примирення та 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні від народного депутата України Валентина Володимировича Дідича
Версія для друку Написати листа

Шановні земляки-криничанці, воїни АТО,
дорогі ветерани Другої світової війни!

Ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 74-у річницю з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бо серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, а найсвятішою – Перемога над ворогом, який зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.
Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. Ми схиляємо голови у пошані перед тими, хто 74 роки тому з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс своєму народу мир і надію.
День Перемоги над нацизмом – свято зі сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран. Немає на українській землі родини, у літописі якої не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить нам і сьогодні.
Вдячні нащадки шанують великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній борні з нацизмом.
Ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам і сьогодні вони своїм прикладом надихають на перемогу наших воїнів, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу.
Зігріймо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче – синів, чоловіків, батьків, не залишаймо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

З повагою

В.В. ДІДИЧ,
народний депутат України
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор