www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 20 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Проведено робочу нараду з питань забезпечення питною водою мешканців с. Гуляйполе
Версія для друку Написати листа

06.05.2019 року в Криничанській райдержадміністрації за ініціативою та під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено робочу нараду з питань забезпечення питною водою мешканців с. Гуляйполе.
Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, завідувач відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олена Олександрівна Фролова, завідувач сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації Юлія Юхимівна Хмелюк, Гуляйпільський сільський голова Руслан Іванович Шмалій.
Від імені жителів Гуляйпільської територіальної громади на дану нараду прибули Сергій Олександрович Канівець та Сергій Федорович Скіпчик. Саме на їх попереднє звернення і було ініційоване дане зібрання, щоб вирішити проблемне питання забезпечення питною водою мешканців с. Гуляйпол.
В процесі обговорення було надано юридичну допомогу для позитивного вирішення даного питання, що перебуває на контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор