www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Подяка жителям Криничанського району за надання гуманітарної допомоги для воїнів АТО, які перебувають у м. Авдіївка Донецької області
Версія для друку Написати листа
Шановні земляки-криничанці!

На прохання Криничанської районної державної адміністрації та громадської організації «Криничанська районна організація воїнів АТО «ПАТРІОТ» в районі організовано збір волонтерської допомоги для воїнів АТО у м. Авдіївка Донецької області, які стоять під потужними обстрілами бойовиків на передових рубежах по захисту територіальної цілісності та державного суверенітету України.

До цієї акції активно долучилися ряд трудових колективів, мешканці територіальних громад, школярі.

Криничанці налаштовані не словом, а ділом допомагати захисникам України, демонструючи всій державі, що ми єдині і вистояти у тій кривавій війні можна лише разом, коли весь український народ думає і дбає про перемогу.

Зібрано теплий одяг, білизну, ковдри, засоби особистої гігієни, багато продуктів харчування.

Зокрема, вагомий внесок у цей гуманітарний вантаж зробили: колективи Гуляйпільської СЗШ, Зорянської ПШС, Малософіївського НВК, Биківського НВК, Криничанської СЗШ №1 та Криничанської СЗШ №2, Світлогірської СЗШ, Аульської СЗШ, Затишнянської СЗШ, Болтишської СЗШ, Божедарівської СЗШ, Покровської НСЗШ, Дружбівської СЗШ, Преображенської СЗШ, Кудашівської СЗШ, Адамівської СЗШ, Катеринопільської сільської ради та Катеринопільської ПШС, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, Зорянського сільського клубу, КЗ «Криничанська ЦРЛ», ФГ «Світанок», Божедарівської територіальної громади, Затишнянської сільської ради та Затишнянської ЛАЗПСМ, Биківської сільської ради, чимало громадян, які індивідуально приносили свої пакунки з посильною допомогою бійцям АТО.

Надано також грошову допомогу для придбання пального, щоб дана поїздка відбулася. До цієї справи долучилися ФГ «Перспектива» (Гавриленко Андрій Андрійович), ПП «Зігфрід» (Мирошниченко Олександр Анатолійович), ТОВ «Правда» (Буренко Володимир Іванович), ФГ «Золотий ранок» (Саранча Кирило Петрович), депутат районної ради Мирошниченко Віктор Іванович.

Увесь гуманітарний вантаж, зібраний у районному Будинку культури, вже 8 лютого 2017 року буде відправлений в зону АТО у м. Авдіївка Донецької області.

Безмежна вдячність всім і, зокрема, юному поколінню, за надання цієї гуманітарної допомоги нашим бійцям, за любов у серці до України, співчуття до захисників своєї держави, які ціною власного життя відстоюють мир та спокій для громадян на сході.


Криничанська районна державна адміністрація

Громадська організація «Криничанська районна організація

воїнів АТО «ПАТРІОТ»

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор