www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Роз’яснення щодо проставлення штампу апостиля надає Криничанське бюро правової допомоги
Версія для друку Написати листа

Якщо особа має намір використовувати закордоном документи, видані в Україні, то виникає необхідність в апостилюванні відповідних офіційних паперів.
Проставлення штампу апостиля - це дія, спрямована на посвідчення справжності підпису, особи, яка підписала документ та справжність відбитку печатки (штампу) на офіційному документі.
Документ з проставленим штампом апостиля може бути необхідний громадянам для подальшого використанням закордоном.
Так наприклад, необхідність в апостильованому документі може виникнути при навчанні громадянина України в іншій країні, у разі укладання шлюбу закордоном, для ведення бізнесу тощо.
Апостиль можна проставити на документах щодо державної реєстрації актів цивільного стану, на документах, які видав нотаріус, на судових документах (ухвали, постанови, рішення) тощо.
Проставлення апостиля здійснюється за заявою будь-якої особи, яка подає відповідний документ, шляхом її особистого звернення до територіальних органів Міністерства юстиції України.
Іншими словами, проставлення штампу апостиля - це процедура легалізації документа для подальшого його використання у країнах, що приєдналися до Гаазької конвенції (Конвенція, яка скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів).


Надія Федориненко,
заступник начальника
Криничанського бюро правової допомоги
Криничанське бюро правової допомоги Дніпродзержинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт. Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графік роботи: Понеділок-П'ятниця з 0
8:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62
Всеукраїнська гаряча телефонна лінія, зателефонувавши на яку можна дізнатися адреси центрів та бюро в усіх регіонах України - 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів у межах України).

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор