www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 26 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Версія для друку Написати листа

Відповідно до розпорядження голови районної ради шістнадцята чергова сесія районної ради VІІ скликання відбудеться 25 квітня 2017 року о 10-й годині в сесійному залі районної ради.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО


  1.
  Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району до комунальної власності Аулівської селищної ради комунальних закладів та належного їм майна.

  2.
  Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району до комунальної власності Божедарівської селищної ради комунальних закладів та належного їм майна.

  3.
  Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2015 року № 1-3/VІІ «Про прийняття на фінансування до районного бюджету закладів освіти та культури сільських, селищних рад району».

  4.
  Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих у міжсесійний період.

  5.
  Про призначення на посаду керівника місцевої пожежної команди №2 смт Божедарівка Криничанського району.

  6.
  Про внесення змін до рішення районної ради від 29 квітня 2016 року №3-6/УІІ «Про надання попередньої згоди на прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району» (з урахуванням внесених змін).

  7.
  Про перейменування деяких структурних підрозділів КЗ ОЗ «Криничанський центр первинної медико-санітарної допомоги» та затвердження його статуту в новій редакції.

  8.
  Про внесення змін до рішення «Про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району» від 23 грудня 2016 року № 17-13/VІІ.

  9.
  Про внесення змін до рішення «Про створення опорної школи у Криничанському районі» від 04 серпня 2016 року № 21-8/VІІ».

  10.
  Про затвердження статуту та положення філії комунального опорного закладу «Божедарівська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Криничанського району Дніпропетровської області.


  11.
  Про відмову в задоволенні клопотання ТОВ „АСТ ПРОМ ГРУПП” щодо надання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону з метою геологічного вивчення родовищ корисних копалин Світлогірської ділянки у Криничанському районі Дніпропетровської області, піски.


  12.Про дострокове припинення повноважень депутата Криничанської районної ради сьомого скликання.


  13.Різне.

Порядок проведення сесії:
Реєстрація депутатів районної ради з 9.45
Відкриття пленарного засідання районної ради о 10.00


Проекти рішень чергової шістнадцятої сесії районної ради VІІ скликання оприлюднені на офіційному Веб-сайті Криничанського району за адресою: www.krinich-rn.qov.ua в розділі «Офіційні документи районної ради».
Заступник голови районної ради О.Г.ГОРШКОВСЬКИЙ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор