www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанському районному центрі зайнятості відбувся семінар для жінок “Жінка на ринку праці”
Версія для друку Написати листа

13 квітня 2017 року в Криничанському районному центрі зайнятості відбувся семінар для жінок “Жінка на ринку праці” за участю Анни Олександрівни Слюсарчук - юрисконсульта, відповідального за здійснення соціального супроводження дитячих будинків сімейного типу Криничанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Семінар розпочався з розгляду таких питань як:

  Стан ринку праці, актуальні вакансії для жінок на сьогодні.
  Державна підтримка жінок в Україні.
  Ознайомлення з гендерними питаннями.
  Кар'єра в житті жінки. Основні причини, які спонукають жінок відкривати власну справу.
  Помилки, яких припускаються жінки під час пошуку роботи.
  Права жінок згідно КзпП.
  Торгівля жінками (сутність, причини та наслідки торгівлі жінками).
Далі до слова була запрошена представник ЦСССДМ Анна Олександрівна Слюсарчук, яка розповіла присутнім жінкам про те, що Законом України № 936-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми” передбачено здійснення заходів щодо запровадження послуги патронату над дитиною як альтернативи притулкам, центрам соціально-психологічної реабілітації та інтернатним закладам для дітей.
Послуга патронату над дитиною передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин, що спричинили вилучення/влаштування дитини.
Протягом 2016-2018 років за рахунок субвенції з державного бюджету заплановано створення сімей патронатних вихователів в районах, містах, об'єднаних територіальних громадах.
Патронатні вихователі за надання послуги патронату над дитиною отримуватимуть достойний рівень грошової винагороди/забезпечення: у період перебування дитини в сім'ї патронатного вихователя становить 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць, а в період між влаштуванням дітей — 1,5прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Крім того, на кожну дитину, влаштовану в сім'ю патронатного вихователя виплачується соціальна допомога, розмір якої становить 2 прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку на місяць.
Патронатним вихователем може бути громадянин України віком від 35 до: жінка — 60 років, чоловік — 65 років; з добровільним помічником, який проживає разом з патронатним вихователем та є повнолітнім; має власне або орендоване житло, позитивний досвід виховання дітей, базову або вищу освіту.
Патронатні вихователі пройдуть тренінгове навчання за рахунок бюджетних коштів вже в найближчий час.
Анна Олександрівна зазначила, що при наявності сімей або осіб, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту, просимо звертатися до Криничанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою Дніпропетровська обл., смт Кринички, вул. Центральна, 20 (приміщення колишньої санепідстанції).
Представник приділила увагу і таким питанням як прийомні сім'і та дитячим будинкам сімейного типу.
Після семінару бажаючі залишилися на індивідуальну консультацію до представника. Кожна жінка отримала пам'ятку з короткою інформацією про семінар, адресою та контактним телефоном ЦСССДМ.
Ю.А. Коршунова,
провідний спеціаліст з профорієнтації відділу надання соціальних
послуг Криничанського районного центру зайнятості


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор