www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відзначили на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

78 років минуло з часів початку найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни.
22 червня 1941 року о четвертій годині ранку німецька авіація скинула перші бомби на Київ та інші міста України.
Страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Важко передати якою трагедією був для них перший день війни. Усіх охопило пронизливо-щемливе почуття тривоги за свою Вітчизну, за життя рідних і близьких, над якими нависла смертельна небезпека.
Але і в ті дні всі вірили, що ворог буде розбитий, а перемога буде за нами. Сьогодні ми згадуємо усіх загиблих – на полі брані під час визвольних боїв, в тилу від голоду і поневірянь, закатованих у неволі.
Гірка доля не оминула жодної української родини. Цей біль відчуваємо і понині. Вже дуже мало залишилося в живих тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. З кожним днем їх невблаганно стає ще менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.
В смт Кринички відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам. Це символ пам’яті і вдячності тим, хто зберіг нашу країну у ті грізні часи для майбутніх поколінь. Участь у покладанні квітів взяв голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч.
Всі учасники даної церемонії у хвилині мовчання схилили голови перед святою пам’яттю полеглих, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу, перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор