www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Днем бухгалтера від голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа


Шановні наші бухгалтери –
творці фінансової політики кожної установи, організації, підприємства!

Щороку в нашому календарі є не один десяток професійних свят. Нині
особливий день у вас, людей винятково важливої професії у фінансовій сфері.
Указом Президента України № 662 від 18 червня 2004 року 16-те липня закріплено як професійне свято: цього дня у 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Він кардинально змінив вітчизняну систему бухгалтерського обліку, яка з паперового вигляду впевнено перейшла в електронний варіант.
Сучасне суспільство пред’являє до фахівців бухгалтерської справи високі вимоги. Бухгалтер повинен бути не просто обліковцем, а творцем фінансової політики трудового колективу, орієнтуватися у нових ситуаціях, аналізувати події, знати законодавчий та інструктивний матеріал, а отже, забезпечувати дотримання законності у сфері бухгалтерського та податкового обліку, сприяти поповненню нашої державної скарбниці.
Зрозуміло, що це напружена щоденна робота, яка вимагає багато сил і енергії, грунтовних знань чинного законодавства, повної самовіддачі.
Саме бухгалтеру належить грамотно та ефективно використовувати матеріальні, трудові і фінансові ресурси, приймати виважені рішення.
Доводиться забезпечувати чіткий та прозорий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, об’єктивність і повноту обліку ресурсів у всіх сферах діяльності.
В такій службі повинні працювати люди - кришталево чисті, відповідальні, вірні державному обов’язку, які виконують поставлену задачу чітко і якісно. Необхідно мати високу культуру спілкування, вміння працювати з людьми, наполегливість і терпіння. Без таких рис бухгалтер не можливий.
Результатом старань наших бухгалтерів є належним чином організована робота закладів бюджетної сфери, сільського господарства, виробничих підприємств.
Фахівці бухгалтерської справи Криничанщини характеризуються сумлінною самовідданою працею та відданістю обраній справі.
Ви по праву заслуговуєте на повагу і довіру в своїх колективах, зберігаєте заслужену репутацію важливої фінансової служби.
Пам’ятайте завжди про ветеранів бухгалтерської справи, ваших попередників, які нині на заслуженому відпочинку, а в свій час проявили себе творчими, відповідальними працівниками, професіоналами своєї справи.
Впевнений, що сумлінність та вірність професійному обов’язку кожного бухгалтерського працівника – головного бухгалтера і касира, матеріаліста і обліковця є і завжди буде запорукою ефективного господарювання, важливою умовою подальшого поступального розвитку Криничанщини.
Шановні бухгалтери! Нехай у цей святковий літній час сонце дарує вам світло і тепло, а легенький вітерець навіює прохолоду та добрі думки!
Нехай рідні і друзі, колеги та керівники звертаються до вас тільки з приємними словами!
Бажаю вам стабільних законів, розуміючих начальників, високих зарплат, балансу між роботою та сім’єю.

З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор