www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ОГОЛОШЕННЯ!!!
Версія для друку Написати листа

Відповідно до розпорядження голови районної ради позачергова сесія районної ради VІІ скликання відбудеться 25 січня 2019 року о 10-й годині в сесійному залі районної ради

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту.

2.Про безоплатну передачу до комунальної власності Криничанської селищної ради районного комунального закладу культури «Криничанський історико - краєзнавчий музей», що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району.

3. Про передачу до комунальної власності Новоселівської та Кудашівської сільських рад нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району.

4.Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 10 червня 2016 року № 2-7/VІІ «Про Програму соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей – мешканців Криничанського району»

5.Про звіт щодо виконання заходів до Програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях
України та членів їх сімей – мешканців Криничанського району за 2018 рік.

6.Про обрання делегатів від Криничанського району Дніпропетровської області до складу Кам’янського госпітального округу.

7.Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Криничанської районної ради на 2019 рік.
8. Різне.
  Порядок проведення сесії:
  Реєстрація депутатів районної ради з 9.45
  Відкриття пленарного засідання районної ради о 10.00

  Проекти рішень почергової тридцять першої сесії районної ради VІІ скликання оприлюднені на офіційному Веб-сайті Криничанського району за адресою: www.krinich-rn.qov.ua в розділі «Офіційні документи районної ради».


  Голова районної ради Н.С.КОБЗАР

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор