www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
На Криничанщині постійно дбають про покращення довкілля
Версія для друку Написати листа

Безперечно, благоустрій є візитною карткою кожного населеного пункту.
Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота в населеному пункті – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості.
Це показник рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту.
З року в рік трудові колективи, громадськість, мешканці населених пунктів Криничанщини дбають про покращення довкілля.
Традиційними вже стали в районі акції «чистий четвер» або «чиста п’ятниця», які щотижня об’єднують людей у прагненні збагатити навколишнє природне середовище, зробити рідний край чистим, охайним та затишним для всіх громадян.
Навесні 2017 року дані акції стартували в березні місяці і залучають все більше учасників.
Тож докладаються спільні зусилля, щоб навести лад на вулицях, площах, у парках, на придорожніх та прилеглих територіях, на дитячих, спортивних та інших майданчиках, біля малих архітектурних форм, упорядковуються пам'ятки культурної та історичної спадщини, висаджуються зелені насадження, започатковуються клумби, алеї тощо.
Не винятком став і останній тиждень, і сьогоднішній четвер – 06 квітня 2017 року.
Трудові колективи підприємств, установ та організацій у райцентрі та в громадах району попрацювали на закріплених територіях.
Як зазвичай, долучилися до цієї акції і працівники райдержадміністрації.
Світ природи довкола багатий та різноманітний. І людина не просто користується тим, що дає їй природа, а cама становить її невід’ємну частину. Тож всі ми відчуваємо свою відповідальність за природу і дбаємо про її багатства та гарне довкілля.
Нехай наш рідний край буде чистим та затишним, щоб ми могли тут повноцінно жити і примножувати надбане попередніми поколіннями!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор