www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Які інфраструктурні проекти втілили у Вільногірську завдяки децентралізації
Версія для друку Написати листа
Реформа децентралізації неабияк вплинула на Вільногірськ. За чотири роки там відремонтували кілометри доріг, подбали про енергоефективність, школи, амбулаторії. Як уже змінилося місто та які питання ще треба вирішити, говорили під час засідання Ради регіонального розвитку.

«Якісні зміни на собі вже відчули понад 23 тисячі жителів Вільногірська. Запрацювала сучасна амбулаторія, медіатеки. Ремонтують покрівлі. Незабаром містян радуватиме новий парк відпочинку. Усі ці проекти втілюємо в життя завдяки децентралізації», – розповів міський голова Вільногірська Володимир Василенко.

Капітально відремонтували покрівлі в 37 багатоквартирних будинках. Це покращило життя 4 тисяч мешканців. Не забули про дороги: із новим покриттям –вулиці Південна і Гагаріна.

Енергозберігаючі ліхтарі встановили на вул. Центральній і Українській. Зі світлом також – дитячі майданчики і бювет.

Торік у місті запрацювала амбулаторія №2. Зараз сучасний медичний заклад обслуговує понад 10 тисяч людей.

У школах №2 і №5 створили медіатеки. У школі №3 установили енергозберігаючі металопластикові вікна, нові двері. Завдяки цьому в класах потеплішало.

Нині триває будівництво міського парку відпочинку. Вже створили зони для закоханих, батьків і літніх людей, поставили лавки, висадили дерева, збудували дві естради, підключили освітлення. Тротуарну плитку вимостили у вигляді українського національного орнаменту. Незабаром у парку з’являться дитячі майданчики, територія для вигулу собак, спортивна зона, фонтан.

У майбутньому планують реконструювати каналізаційні та водопровідні мережі, придбати каналопромивочну машину, продовжити ремонтувати дороги й покрівлі, оновити спортивний комплекс «Авангард», облаштувати окреме приміщення для міського ЦНАПу.Реконструюють міський парк відпочинкуУ ньому – свої «родзинки»На вулицях міста – енергозберігаючі ліхтаріУ планах – повністю оновити міський паркПро підсумки роботи та плани на майбутнє говорили під час Ради регіонального розвитку
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTRILJX.jpg