www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

26 листопада 2018 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, хід опалювального періоду 2018-2019 р.р., стан призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, надання медичних послуг населенню, якість харчування школярів, соціальний захист дітей з кризових родин та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч поінформував присутніх про події, які на часі відбуваються в державі в зв’язку з російською агресією в Азовському морі та закликав керівний склад району до єдності, взаємопорозуміння, дотримання вимог чинного законодавства щодо сталої роботи району, функціонування відповідних закладів, збереження громадського порядку та спокою, а також зауважив, що в разі виникнення проявів антидержавницьких дій необхідно терміново інформувати відповідні органи. Районна виконавча влада готова до виконання рішень Верховної Ради України та Президента України стосовно поточної ситуації в державі.
Керівник органів виконавчої влади району також проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, в аграрному секторі економіки, стосовно криміногенної ситуації, соціального захисту дітей з кризових родин.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олені Олександрівні Фроловій доручено тримати на постійному контролі заходи із забезпечення опалювального періоду 2018-2019 р.р., звернувши першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Начальнику відділу Держгеокадастру у Криничанському районі Ігорю Григоровичу Литовченку рекомендовано налагодити тісну співпрацю з сільськими та селищними головами з питань виконання власних повноважень, зокрема, узгоджуючи інформацію щодо земельних ділянок.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку доручено тримати на постійному контролі питання призначення субсидій домогосподарствам на житлово-комунальні послуги.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві дано доручення тримати на постійному контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків.
Виконуючому обов’язки начальника Криничанського РЕМ технічної дирекції ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Олексію Васильовичу Негрею рекомендовано тримати на контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву доручено тримати на контролі надання якісних адміністративних послуг у найкоротші терміни.
Головному спеціалісту Управління Держспоживслужби Юрію Васильовичу Білоусу рекомендовано тримати на подальшому контролі якість харчування школярів району.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор