www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Останній дзвоник пролунав у загальноосвітніх школах Криничанщини
Версія для друку Написати листа

Шкільні роки — світла, безтурботна пора у житті кожного. Зростають діти, переходять із класу в клас. Здається, не так давно зустрів їх шкільний поріг — маленьких, перед якими все нове та невідоме, і ось вже вони — випускники, стоять на цьому ж таки порозі — дорослі, гарні, веселі і трохи сумні через розлуку, яка настає.
31 травня 2019 року в загальноосвітніх школах Криничанщини відбулося радісне і водночас хвилююче свято останнього дзвоника, що символізує закінчення чергового 2018-2019 навчального року. Всі школярі здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими.
За доброю традицією зібралися дружні шкільні родини, щоб підвести підсумки роботи педагогічних та учнівських колективів за навчальний рік, отримати задоволення від зробленого, відчути гордість за досягнуті успіхи і радість наближення канікул, і сум від розлучення випускників зі школами.
Востаннє продзвенів цей дзвоник для одинадцятикласників району і вже кличе їх у незвідану дорогу майбутнього. Випускники влилися у свої шкільні родини, вслухалися у хвилюючі переливи дзвоника. Це були неповторні хвилини прощання зі школою.
Шкільна лінійка, остання лінійка у їхньому житті запам’ятається назавжди, а рушники, які дарують їм батьки, хай будуть оберегом, щоб стелилася життєва дорога легко і радісно.
На урочистих лінійках у школах району побували сільські та селищні голови, керівники агроформувань, депутати місцевих рад.
У кожній школі гості дякували педагогам за самовіддану працю, терпіння, вірність обраному шляху; обслуговуючому персоналу – за створення належних умов для навчально-виховної діяльності; батькам - за те, що душу і тепло сердець вкладають у підростаючу зміну, адже успіхи дітей не можливі без батьківської турботи і піклування; а спонсорам - за небайдужість до освітянських проблем, допомогу у проведенні ремонтів, зміцненні матеріально-технічної бази навчальних закладів.
Відзначалося, що районна влада постійно проявляє увагу питанням стабілізації роботи освітніх закладів, щоб було організовано в школах підвіз, тепло, харчування, оздоровлення, щоб виділялися бюджетні кошти на поточні і капітальні ремонти тощо. Все це постійно перебуває на контролі у голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, який не словом, а ділом дбає про підростаюче покоління.
І нагородою за цю турботу є прекрасне, життєрадісне молоде покоління, яке навчається та виховується в школах району.
Завдяки вмілому наставництву педагогів та батьків наші школярі ідуть в ногу з часом, який вимагає від нас наближення до європейських стандартів.
Нехай літні канікули будуть наповнені змістовним відпочинком, корисними справами, новими знайомствами, розвитком талантів і здібностей, а 1 вересня здорові, засмаглі, повні сил та енергії школярі району знову сядуть за парти і успішно долають вершини наук!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор