www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 5 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Навчайтесь! Творіть майбутнє! Сучасний освітній портал Державної служби зайнятості
Версія для друку Написати листа

Команда державної служби зайнятості впевнена, що освіта для дорослих має бути максимально доступною. Тож відтепер онлайн-курси, вебінари та дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації доступна на освітньому порталі служби зайнятості для всіх, хто шукає роботу, прагне вдосконалити свої навички, або тих, хто шукає працівників чи мріє започаткувати власний бізнес.
Освітній портал Державної служби зайнятості - сучасна освітня платформа призначена для отримання інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи, як то – резюме та супровідний лист. А ще, служба зайнятості пропонує отримати необхідні знання та навички, що стануть у нагоді на новій роботі: комунікабельність, стресостійкість, креативність, уміння працювати в команді, навички впевненого користувача різноманітних програм та додатків, і ще багато чого цікавого і корисного.
Для тих, хто шукає працівників, пропонується інформація про послуги державної служби зайнятості, які допоможуть швидше знайти необхідного фахівця та витратити при цьому мінімум грошей. Якщо не можливо знайти швидко, буде запропоновано навчити найбільш підходящого з тих, хто шукає роботу. Тож, отримайте додатково інформацію про освітні програми і навчальні заклади, які навчать для вас саме того працівника. До речі, зареєстрованим безробітним, в центрах зайнятості, пропонується безкоштовне професійне навчання за 90 ліцензованими професіями.
Коли увесь світ рухається вперед із шаленою швидкістю, працівники служби зайнятості мають встигати за його ходою. Освітня платформа містить контент, що відповідає освітнім та інформаційним потребам і фахівців центрів зайнятості та інших соціальних працівників. Відвідавши вебінари, онлайн тренінги та опрацювавши наведені конспекти, спеціалісти матимуть змогу розвити та удосконалити власні знання і навички, підвищити свій фаховий рівень. А головне - портал допоможе реалізувати найважливіше для служби зайнятості завдання – знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві.
Державна служба зайнятості чекає вас на освітньому порталі за посиланням http://skills.dcz.gov.ua. Тут зібрано максимум інформації для користувачів, більшість якої розміщується у відеоформаті, а зручний інтерфейс забезпечить швидкий пошук у розділах.
Також пропонуємо відвідати сайт Державної служби зайнятості dcz.gov.ua. Тут можна переглянути базу вакансій, скористатися електронною чергою для безробітних, електронними кабінетами для роботодавців та шукачів роботи. Також діють платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, 3D-атлас професій майбутнього.
Нині Державна служба зайнятості — сервісна установа сучасного формату, де можна отримати послуги навіть не відвідуючи центр зайнятості.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор