www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

03 червня 2019 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій району, сільських та селищних голів.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, криміногенну ситуацію в районі, соціальний захист пільгових категорій населення, хід проведення весняного призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», роботу пришкільних оздоровчих таборів, соціальний захист дітей, які виховуються в неблагополучних сім’ях, та інше.

З кожного розглянутого питання на оперативній нараді дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктору Володимировичу Мирошниченку доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, зокрема, звернути увагу на факти крадіжок трансформаторів та кабелів, забезпечити своєчасне реагування на наявні правопорушення та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, звертаючи першочергову увагу на сільські ради.
Начальнику відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Дмитренко дано доручення в подальшому забезпечити широку гласність переможних виступів юних талантів Криничанщини на мистецьких конкурсах та фестивалях різних рівнів.
Головному лікарю КЗ «Криничанська ЦРЛ» Арнодіку Камойовичу Каграманяну рекомендовано звернути особливу увагу на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.
Військовому комісару територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадиму Андрійовичу Коровкіну рекомендовано забезпечити тісну співпрацю з сільськими та селищними головами в плані проведення на належному рівні весняного призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», звертаючи увагу на наявні проблемні питання.
Начальнику Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Володимиру Григоровичу Сергі рекомендовано тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Головному спеціалісту Управління Держспоживслужби Юрію Васильовичу Білоусу рекомендовано тримати на постійному контролі питання роботи пришкільних оздоровчих таборів, зокрема, організацію харчування.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор