www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання зі святом останнього дзвоника від голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа


Дорогі діти, шановні вчителі, батьки!

Прийміть щирі вітання зі святом останнього дзвоника.
Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято об’єднує нас і дарує віру в кращий завтрашній день, надію на успіхи та гаразди.
Районна державна адміністрація разом з органами місцевого самоврядування робить все можливе аби школярі прагнули до прекрасного світу знань.
Для учнів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Бажаю всім представникам юного покоління добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень, сил та здоров’я перед початком нового етапу навчання.
Особливо хочу привітати випускників 2019 року. Запам’ятайте цей день і щиро дякуйте своїм учителям за все, що вони зробили для вас за довгі роки навчання. Нехай школа завжди зігріває ваші серця приємними спогадами про дитинство та юність, шкільних друзів, радість перемог, відчуття мудрості наук, загартування характерів, навчання відповідальності.
Вклоняюся педагогам за вашу невтомну працю і зичу міцного здоров’я, душевної рівноваги, особистого щастя та нових плідних здобутків у навчанні та вихованні підростаючих поколінь.
Щиро дякую спонсорам, які проявляють небайдужість до освітянських проблем та подають руку допомоги школі.
Шановні батьки! Нехай ваші діти будуть розумними, слухняними, здоровими, зігрітими справжньою батьківською турботою і любов’ю.
Щастя всім, добра, сонячного літа, мирного неба, благополуччя та злагоди!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор