Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua
Шановні криничанці – ліквідатори наслідків аварії
на Чорнобильській атомній електростанції!
У 1986 році світ почув страшне слово „Чорнобиль”, коли йшлося про найбільшу в історії людства техногенну катастрофу – аварію на четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції.
Ті трагічні події й досі нагадують про себе болем у серцях сотень тисяч родин, які втратили своїх дітей, батьків, чоловіків чи підірвали власне здоров’я внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
Ви не задумувалися, не боялися, що спіткають неминучі хвороби. Розуміли, що треба рятувати Батьківщину, як це робили наші батьки і діди. Добровільно йшли в зону, а дорога додому лежала тільки через встановлену кількість виходів і кількість рентген.
Пам’ятний знак у райцентрі, поряд зі службою МНС, є символом вдячності криничанців тим, хто ціною власного життя і здоров’я врятував нашу землю від чорнобильського лиха.
Низький уклін вам, солдати та офіцери, які за свій подвиг отримали одне на всіх звання – ліквідатор аварії на ЧАЕС.
Висловлюю щирі слова вдячності за мужність і патріотизм всім, хто підставив у тяжку хвилину своє плече і відчув на собі справжнє пекло.
В Криничанському районі робиться все для того, щоб про героїзм „чорнобильців” знало молоде покоління, шанувало їх подвиги, вчилося на їх прикладі.
Ми гордимося тим, що криничанці, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – працьовиті, відважні люди є багатством нашого району і примножують його славу.
Нехай добро і шана оточують вас скрізь!
Хай кожного з вас супроводжує успіх у праці на благо своїх родин та постійне відчуття соціального захисту з боку держави!
З повагою
О.П. КАРНАЦЬКИЙ,
виконуючий обов’язки голови
Криничанської райдержадміністрації

В.І. МИКОЛАЙЧУК,
начальник управління соціального захисту
населення Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради