www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з міжнародним Днем захисту дітей від голови Криничанської районної державної адміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа
Любі діти – наша надія і наше майбутнє,
майбутнє Криничанщини і майбутнє України!

Щиро вітаю вас із світлим, радісним святом – міжнародним Днем захисту дітей.
Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства, держави. Врешті-решт, саме заради цього всі ми живемо та працюємо.
Ви, любі діти, майбутнє нашої країни. І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку ми бачимо завдання не тільки родини, але й суспільства і держави. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.
Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.
Любі діти! Нині у вас прекрасна пора – літні канікули. Нехай вони будуть наповнені гарним відпочинком, новими знайомствами, розвитком ваших талантів та здібностей, щоб 1 вересня з новими силами, гарно оздоровившись, ви сіли за шкільні парти і знову сягали вершин знань.
Бажаю нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, сяючих посмішок!

О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор