www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Дитячий фестиваль-конкурс «SMILE FEST - 2019» відбувся в Криничанській ОТГ Криничанського району
Версія для друку Написати листа

01 червня 2019 року в Криничанській ОТГ Криничанського району відбувся дитячий фестиваль-конкурс «SMILE FEST - 2019» «Смійся, грай, відпочивай, хто найкращий? – Вигравай!»
Це децентралізаційний комплексний проект, що реалізується з метою виявлення та підтримки талановитих дітей, яскравих виконавців, розкриття та подальшого розвитку творчого потенціалу дітей, популяризаціЇ здорового способу життя, узагальнення та поширення кращого досвіду роботи з учнівською молоддю.
Участь у даному заході взяли: виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської облдержадміністрації, депутат обласної ради Олег Миколайович Кужман, голова Криничанської райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, помічник депутата Дніпропетровської обласної ради Сергія Васильовича Кисіля Артем Володимирович Марченко, директор Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олена Анатоліївна Тертишна, Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий, громадський активіст Віталій Вікторович Криворучко, актив громади, жителі селища Кринички та гості з інших населених пунктів району та області.

З самого суботнього ранку у Центральному парку смт Кринички було людно, весело і гамірно. Тут відбувалися змагання і розваги, співи і танці, майстер-класи і пропонувалося різноманіття смаколиків!
«SMILE FEST» не залишив без уваги жодного присутнього! І малі, й дорослі поринули у чудовий світ дитинства та радощів! Конкурсанти збагатилися досвідом, позитивними емоціями, знайшли собі нових друзів та знайомих, а гості свята отримали незабутні враження.
Розумні, талановиті, креативні діти змагалися у цілому арсеналі запропонованих конкурсів на визначених майданчиках, серед яких: вокальний, театральний, художній, найкмітливіший та спортивний. Діяв і смайл-майданчик для дітей з особливими потребами.
Отже, децентралізація в Україні на сучасному етапі має свої переваги: влада стала ще ближчою до дітей, щоб більш змістовним було їхнє дозвілля, щоб справжньою була підтримка талантів та здібностей, щоб була змога виявляти у дитячому середовищі справжніх інтелектуалів, яскравих зірок і сприяти у повній мірі реалізації їх потенціалу.
Адже саме в дітях дорослі хочуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань і прагнуть, щоб юні паростки життя росли здоровими, щасливими, життєрадісними, прославляли свої родини і рідний край.
Турбота про дітей, захист їхніх прав - обов’язок влади, сім’ї, громадськості.
Нехай дорослі сьогодні і завжди зігрівають теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднують зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми і неодмінно стануть гордістю України.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор