www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Днем Збройних Сил України від голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України,
воїни-інтернаціоналісти, ветерани Другої Світової війни,
учасники АТО, волонтери!
              Шановні земляки-криничанці!


Сьогодні, 6 грудня, у нас вагоме державне свято – День Збройних Сил України.
За плечима наших військових - славні традиції пращурів, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом у Другій світовій війні.
Цього дня ми віддаємо глибоку шану військовослужбовцям, які служать у лавах Збройних Сил України, військовослужбовцям-захисникам України, які продовжують славні традиції своїх дідів і батьків та опановують нелегку майстерність військової справи у зоні проведення антитерористичної операції.
Цього дня ми вшановуємо ветеранів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, всіх ветеранів Збройних Сил України.
Пам’ятаємо про те, що це саме ветерани Другої Світової війни у свій час подарували нам мирне майбутнє у боротьбі з нацистською окупацією, і усвідомлюємо, що тепер наше завдання - забезпечити їм гідне сьогодення.
Низький уклін і велика вдячність нашим ветеранам за безсмертний подвиг у роки воєнного лихоліття, за вагомий вклад у військово-патріотичне виховання підростаючого покоління.
Ми вшановуємо усіх без винятку солдат і офіцерів, рядових і генералів, робітників та службовців, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та в інших «гарячих» точках планети.
Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу та свій інтернаціональний обов’язок.
За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.
Час іде, але наші співвітчизники не втрачають інтересу до цих сторінок історії і все більше дізнаються про ті події.
З Криничанського району 108 наших земляків виконували свій інтернаціональний обов’язок. Всі вони повернулися на рідну землю вкриті бойовою славою і на сьогодні є гордістю району. Багато з них мають бойові нагороди – ордени та медалі.
Збройні Сили України і подвиги наших захисників – це важлива сторінка в історії, яку нічим не перекреслити.
Це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі захисту миру. Це взірець патріотизму для кожної людини, наочне свідчення єдності всіх поколінь.
Серйозний виклик отримала Україна, коли у квітні 2014 року наша земля на східних рубежах зіткнулася з підступною кремлівською агресією. На захист Батьківщини піднялися люди, не байдужі до її долі.
      Наші мужні воїни на Сході України утверджують глибоко патріотичну справу, започатковану Героями Небесної Сотні, і ми пишаємося їх сміливістю, самопожертвою й патріотизмом.
391 чоловік з територіальних громад району пішли на військову службу і взяли участь в антитерористичній операції на сході України, з них 57, тобто кожний сьомий, добровольці.
Приємно зазначити, що проходять наші земляки і службу на контрактній основі. На сьогодні їх уже 180 і, як правило, всі вони задоволені, що знайшли себе в житті.
Наші молоді військовослужбовці - захисники України гідно продовжують славні традиції своїх дідів і батьків та опановують нелегку майстерність військової справи.
Щиро дякую кожному з них за мужність та героїзм, за високу громадянську відповідальність.
Від них залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу.
Впевнений, що зможемо захистити незалежність і територіальну цілісність України, адже воля нашого народу є незламною і любов до Батьківщини – нескінченною.
Саме таку справжню любов до України проявили наші земляки-криничанці, які загинули в зоні АТО.
Хай пам’ять про всіх, хто пролив свою кров заради забезпечення миру і віддав життя за Батьківщину, за свій народ, згуртовує нас, живих, додає нам сили та волі, мудрості і наснаги для зміцнення власної держави на рідній землі.
Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся з полів битв до рідних домівок.
Вірю, що військовослужбовці, які сьогодні несуть бойову службу у зоні АТО, своєю мужністю і відвагою, сумлінністю та відданістю Україні примножать славу своїх пращурів і будуть гідними спадкоємцями героїв Другої світової війни.
Вірю у перемогу в цій неоголошеній війні. Українці захищають свою землю та право жити у вільній демократичній державі, як у сорокових роках минулого століття це робили наші пращури, які боронили Батьківщину від нацизму.
Нашому військовому комісаріату, заснованому у жовтні 1943 року, виповнилося 75 років. Продовж цих семи з половиною десятиліть дана установа забезпечує проведення мобілізації, підготовку молоді до військової служби, проведення призову на військову службу та прийняття на військову службу за контрактом, оформлення військового резерву, здійснення патріотичної роботи з молоддю.
Всі, хто служать на сьогодні у районному військовому комісаріаті, як і ветерани цієї установи, заслуговують слів вдячності за добросовісну службу, високий професіоналізм та вірність обов’язку.
Щиро вітаю військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів Другої Світової війни, учасників АТО, волонтерів, всіх земляків-криничанців з Днем Збройних Сил України і бажаю міцного здоров’я, родинного щастя, сімейного затишку, невичерпної наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці в ім’я Криничанщини, Дніпропетровщини та України.
Шануймо нашу історію зі славними бойовими і трудовими традиціями! Хай звершуються всі ваші мрії та побажання і мирним буде небо над рідним краєм!
Зі святом вас!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор