www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ОГОЛОШЕННЯ!!!
Версія для друку Написати листаВідповідно до розпорядження голови районної ради Кобзар Н.С. двадцять п’ята позачергова сесія районної ради VІІ скликання відбудеться 21 червня 2018 року о 10-й годині в залі засідань районної ради.


ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про присвоєння чергового рангу голові районної ради.

2.Про зміну категорії селища Вишневе Аульської селищної територіальної
громади Криничанського району.


3. Про зміну категорії селища Кудашівка Криничанського району.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 04 серпня 2016 року №2-8/VII «Про місцеву цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки Криничанського району на 2016-2020 роки».

5. Про Програму розвитку культури і туризму Криничанського району на 2018-2022 роки.

6. Про районну Цільову національно-культурну програму «Збереження та розвиток етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин у Криничанському районі» на 2018-2021 роки.

7. Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району до комунальної власності Криничанської селищної ради нежитлової будівлі та квартири.

8. Про безоплатну передачу майна закладів охорони здоров’я КЗОЗ «Криничанський Центр первинної медико – санітарної допомоги»,що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Криничанського району до комунальної власності Аулівської селищної ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту.


10. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної форми власності на території Божедарівської селищної ради Криничанського району Дніпропетровської області.

11. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної форми власності на території Катеринопільської сільської ради Криничанського району Дніпропетровської області.

12. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінкуземельної ділянки на проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної форми власності на території Світлогірської сільської ради Криничанського району Дніпропетровської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту.


14.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованої за межами населених пунктів.

15.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованої за межами населених пунктів.

16. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року
№ 3-21/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».


17. Різне

Проекти рішень двадцять п’ятої позачергової сесії районної ради VІІ скликання оприлюднені на офіційному веб-сайті Криничанської районної ради за адресою: www.krinich-rn.dp.gov.ua в розділі «Офіційні документи районної ради».

Порядок проведення сесії:

Реєстрація депутатів районної ради з 9.45

Відкриття пленарного засідання районної ради о 10.00.


Прес-служба районної ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор