Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.uaШановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!


Сьогодні місцеве самоврядування є дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань. У цей день ми вшановуємо також усіх громадян з активною життєвою позицією - громадських діячів, небайдужих до долі рідного краю.
Ефективність органів місцевого самоврядування багато в чому залежить від тісної взаємодії зі структурами державної влади, громадськими організаціями, політичними партіями.
Разом з Вами ми вирішуємо ряд завдань щодо сталого розвитку соціально-економічної сфери району, підвищення рівня життя населення.
Розвиток місцевого самоврядування вимагає, перш за все, творчої роботи. Ми повинні бути активними в пошуку нових форм самоорганізації населення, взаємодії з іншими гілками влади, в удосконаленні муніципального права.

У цей святковий день дозвольте подякувати вам за високий професіоналізм, відданість справі, відповідальність. Бажаю Вам і вашим близьким міцного здоров'я, добра і благополуччя. Нехай добробут живе у кожному домі, а згуртованість і сила поєднують нас у небайдужу, успішну громаду. Успіху у всіх благих починаннях!
З повагою,
депутатський корпус
та голова районної ради Наталя Кобзар