www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: День захисту дітей відзначили на стадіоні «Колос» в смт Кринички
Версія для друку Написати листа

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято, з якого починаються довгоочікувані літні канікули.
Вже стало доброю традицією відзначати це істинно дитяче свято в Криничанському районі. Адже саме в дітях дорослі хочуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань та прагнуть, щоб вони, юні паростки життя, росли здоровими, щасливими, життєрадісними, прославляли свої родини і рідний край.
Криничанська районна державна адміністрація постійно проявляє турботу про дітей, і фінансуються у нас в першу чергу ті заклади, де виховується підростаюча зміна - це школи та дитсадки.
Підвіз, тепло, харчування, оздоровлення дітей – головні напрямки в діяльності районної влади, на що звертається особлива, першочергова увага.
Значна увага приділяється також прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу. Всі ці питання перебувають на постійному контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, який проявляє постійну турботу про підростаючі покоління.

На стадіон «Колос» в смт Кринички, де проводився районний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, прибули делегації дітей із загальноосвітніх шкіл району, гуртківці Центру учнівської молоді та районного Будинку культури, учні Криничанської мистецької школи, вихованці ДНЗ «Сонечко».
На урочистій лінійці їх щиро вітали зі святом голова Криничанської райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч та депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Васильович Кисіль.
Вони бажали юній зміні щасливого дитинства, реалізувати власні здібності, таланти, побудувати успішну долю, бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України.
Заклади освіти району отримали в подарунок від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча волейбольні м’ячі.
74 учні загальноосвітніх шкіл району за активну життєву позицію, ініціативність, участь у суспільно-громадському житті школи та району та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей отримали грошову винагороду від депутата Дніпропетровської обласної ради Сергія Васильовича Кисіля.
На заході було вручено дипломи переможцям в різних номінаціях у відбірковому турі на щорічному обласному дитячо-юнацькому фестивалі «Z_ефір», що відбувся в смт Солоне Дніпропетровської області.
Діяла виставка дитячої творчості, яка засвідчила різнобічні таланти, вміння та здібності школярів. За підсумками виставки на перше місце вийшла Семенівська СЗШ, на друге – Божедарівська СЗШ, на третє – Червоноіванівський НВК.
Цікавою, змістовною була концертна програма, поставлена силами юних учасників заходу – гуртківців Криничанського районного Будинку культури.
А яким захоплюючим був конкурс на кращий флешмоб! Перше місце у ньому посіли учні Криничанської СЗШ №1, друге місце вибороли учні Преображенської СЗШ, а третє – учні Гуляйпільської СЗШ.
А ще вчителі фізвиховання Криничанської СЗШ №1 Вікторія Миколаївна Ткаченко та Анатолій Миколайович Коломоєць провели «Веселі старти», де молодші школярі продемонстрували свою спритність, вправність та спортивну майстерність.
В цілому було весело, гамірно. І захід видався досить масовим – понад 1000 учасників цього року взяли участь у ньому.
Всі учасники заходу отримали солодощі від депутата обласної ради Сергія Васильовича Кисіля – морозиво, соки, мінеральну воду.
Задоволень і вражень море! Нехай це справжнє дитяче свято залишиться у пам’яті його учасників радісним настроєм, приємними спогадами, надією на успіхи та гаразди!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор