Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Шановні депутати, представники та ветерани
органів місцевого самоврядування Криничанщини!

Прийміть щирі і сердечні вітання з Днем місцевого самоврядування!
Від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування багато в чому залежить добробут людей та майбутнє Криничанщини.
З нагоди свята висловлюю вдячність депутатам усіх рівнів, працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю на благо своїх земляків.
Органи виконавчої влади в районі підтримують процеси децентралізації, які активно тривають в державі та на теренах Криничанщини. Є порозуміння з головами територіальних громад в питаннях управління місцевими і державними справами, у виконанні регіональних програм розвитку району, у вирішенні назрілих проблем.
За підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради спільно з органами місцевого самоврядування розвиваємо інфраструктуру району, дбаємо про покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, охорони здоров’я, культури, утеплюємо приміщення бюджетних закладів, ремонтуємо водогони.
З розширенням повноважень місцевого самоврядування ми налаштовані в подальшому разом зміцнювати економіку району, оновлювати агропромисловий комплекс, соцкультпобут, дбати про те, щоб громадяни Криничанщини були почуті, оточені увагою.
В день свята - Дня місцевого самоврядування закликаю всіх, хто має любов до рідної землі, вірити у власні сили, у відродження Криничанщини та України, у краще заможне, щасливе життя.
Нехай творче ставлення до справи, виконання своїх обов’язків, професійність, досвід, у тому числі й депутатський, сприяють подальшій розбудові та процвітанню нашого рідного краю!
Зі святом вас, дорогі земляки!
З повагою
О.П. КАРНАЦЬКИЙ,
виконуючий обов’язки голови
Криничанської райдержадміністрації