www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
«Дніпропетровськгаз» закупив для лікарень області засоби для протистояння коронавірусу
Версія для друку Написати листа

«Дніпропетровськгаз», як соціально-відповідальна компанія, долучилася до боротьби з поширенням коронавірусу в області. Для потреб лікарень підприємство закупило засоби індивідуального захисту та антисептичні препарати.
Більше тисячі респіраторів, 2 тисячі гумових рукавичок, антисептики для рук і поверхонь та 400 захисних окулярів передали медичним закладам області, а саме: Магдалинівському Центру первинної медико-санітарної допомоги, Софіївській районній лікарні, центральним міським лікарням у Новомосковську, Тернівці та Жовтих Водах.
«Наша лікарня визначена опорною для надання допомоги пацієнтам з COVID-19. Маски і дезінфікуючі засоби вкрай необхідні нашим медичним співробітникам, які допомагатимуть хворим» - каже головний лікар Новомосковської міської лікарні Сергій Ключников.
«У цей складний час, щиро дякуємо АТ «Дніпропетровськгаз» за надану нам допомогу. Бажаємо усім співробітникам компанії міцного здоров’я», - додає головна лікарка Софіївського РЦ ПМСД Тамара Бідулько.
Нагадаємо, з 16 березня більшість працівників АТ «Дніпропетровськгаз» працюють дистанційно. Спеціалісти аварійної служби «104» продовжують виконувати свої обов’язки в режимі 24/7. Компанія забезпечує співробітників засобами індивідуального захисту та антисептичними препаратами, у тому числі для обробки інструментів.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор