Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.uaШановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України,

воїни-інтернаціоналісти, ветерани Другої Світової війни,
учасники ООС, волонтери!
              Шановні земляки-криничанці!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України.
Велика вдячність всім, хто захищав нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Батьківщини за першим її покликом.
Пам’ятаємо про те, що це саме ветерани Другої Світової війни у свій час подарували нам мирне майбутнє і усвідомлюємо, що тепер наше завдання - забезпечити вам гідне сьогодення.
Цього дня віддаємо глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та в інших «гарячих» точках планети.
Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу та свій інтернаціональний обов’язок.
За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.
Цього дня віддаємо глибоку шану військовослужбовцям-захисникам України, які продовжують славні традиції своїх дідів і батьків та опановують нелегку майстерність військової справи у зоні проведення ООС.
Щиро дякую за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Від вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу.
Схилімо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Пам’ятаймо всіх тих, хто не повернувся з полів битв до рідних домівок.
Бажаю незламної волі у прагненні до перемоги над агресором, у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності України.
Нехай підтримує всіх вас надійний родинний тил, супроводжує богатирське здоров’я, звершуються всі мрії і побажання і завдяки вам буде мирним небо над рідним краєм!
З повагою
О.П. КАРНАЦЬКИЙ,
виконуючий обов’язки голови
Криничанської райдержадміністрації,
учасник АТО-ООС