Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Початок нового місяця – саме час зафіксувати дані газового лічильника. Передати показання необхідно з 1 по 5 число. Зробити це можна дистанційно за допомогою онлайн-сервісів, кажуть в АТ «Дніпропетровськгаз», що особливо важливо у період карантину. Адже під час загрози поширення коронавірусу, медики радять не виходити з дому.
Існує шість дистанційних способів передати показання лічильників. Наприклад, за допомогою чат-боту 7104ua у Viber (шукайте розділ «Показання») та мобільних додатків 104 Mobile (для Android) і 104 Mobile Light (для iPhone).
Також можна відправити смс на номер 7104. У повідомленні вкажіть: номер рахунку і показання лічильника в форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ - показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення смс, споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті і оброблені. Дякуємо».
Ще можна зателефонувати до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» за телефоном 067 00 90 104. Щоб передати показання лічильників, треба назвати прізвище, ім’я, по-батькові, номер особового рахунку та фактичні дані з приладу обліку газу.
Однак, найбільше споживачів АТ «Дніпропетровськгаз» користуються Особистим кабінетом на сайті 104.ua. Віднедавна зареєструватися в ньому можна автоматично. Для цього достатньо зателефонувати з мобільного до контакт-центру за телефоном 067 00 90 104 і назвати номер особового рахунку. Після цього логін і пароль для входу в Особистий кабінет надійде смс-повідомленням.