www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відбулася комісія з питань соціально- економічного розвитку району та бюджету
Версія для друку Написати листа

21 червня 2018 року перед початком 25 позачергової сесії районної ради о 9.00 год, в кабінеті № 2 відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району та бюджету.
На засіданні постійної комісії були присутні голова комісії Ільченко А.В., заступник голови комісії Даніловський С.М., члени комісії, а також запрошені: начальник фінансового управління Криничанської райдержадміністрації Радчук Т.М., директор КЗ “Криничанський районний будинок культури”, заступник голови районної ради Горшковський О.Г.
В ході роботи було швидко та оперативно розглянуто та внесено відповідні зміни та уточнення до проекту рішення районної ради “Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017року № 3-21/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».
Вцілому уточнений проект рішення з доповненнями був погоджений членами постійної комісії.
Також було розглянуто звернення директора КЗ “Криничанський районний будинок культури” Балог-Голікової І.Ю. щодо стану забезпечення пожежною сигналізацією будинку культури та виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор