www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 5 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Профілактика коронавірусу
Версія для друку Написати листа

В умовах загальнодержавного карантину працівники Криничанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області працюють із дотриманням заходів профілактики інфікування короновірусною інфекцією COVID-19.
У рамках співпраці Криничанська селищна рада підтримала у профілактиці коронавірусу Криничанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.
Так, 03 квітня 2020 року за сприянням заступника селищного голови Криничанської селищної ради Вікторії Олександрівни Троценко персоналу Криничанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області надано гуманітарну допомогу у виді захисних медичних масок.
Працівники Криничанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області висловлюють щиру подяку Вікторії Олександрівні за співпрацю та активну громадську діяльність. Також Вікторія Олександрівна запевнила про можливість подальшої співпраці та надання допомоги.

Наталія Крюкова,
Начальник Криничанського районного сектору
філії Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор