Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Сьогодні, 10.12.2019 року, пройшла екскурсія для учнів старших класів Криничанської середньої загальноосвітньої школи №1 в приміщені Криничанського бюро правової допомоги. Про історію розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні, її місію і цінності розповідали фахівці бюро.

Найбільше дітям сподобались розповіді праників про те як їм вдавалося захистити в судовому порядку права громадян на прикладі, з якими питаннями найбільше звертаються громадяни. Деякі з учнів цікавилися як складається позовна заява та переглядали зразки таких документів. А головне, тепер маленькі громадяни знатимуть де знаходиться та установа, куди можна буде звернутися за безкоштовною правовою консультацією.

Даний захід було проведено з нагоди Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, який присвячений Дню прав людини, що відзначається щорічно 10 грудня у зв’язку з проголошенням у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

Криничанське бюро правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графік роботи: Понеділок-п'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62