www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 5 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> 39 сесія Криничанської районної ради від 05 березня 2020 року
Про внесення змін до рішення районної ради від 20 листопада 2018 року№7-28 VІІ«Про щорічну районну учнівську премію «Сузір’я Криничанщини» за номінаціями «Випускник року», «Учень року»,«Юні таланти «Музика»» та «Юні таланти «Спорт»»
Версія для друку Написати листа

РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення районної ради від 20 листопада 2018 року№7-28 /VІІ
«Про щорічну районну учнівську премію «Сузір’я Криничанщини»за номінаціями «Випускник року», «Учень року»,«Юні
таланти «Музика»» та «Юні таланти «Спорт»»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення досягнень кращих учнів закладів загальної середньої освіти у номінаціях «Випускник року», «Учень року» »,«Юні таланти «Музика»» та «Юні таланти «Спорт»» створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту,районна рада в и р і ш и л а:

1. Внести зміни та доповнення до рішення Криничанської районної ради від 20 листопада 2018 року№7-28 /VІІ Про щорічну районну учнівську премію «Сузір’я Криничанщини»а номінаціями «Випускник року», «Учень року»,«Юні таланти «Музика»» та «Юні таланти «Спорт»», а саме:
1.1. Викласти в новій редакції додаток 1 «Положення про щорічну районну учнівську премію за номінаціями «Випускник року», «Учень року»,«Юні таланти «Музика»» та «Юні таланти «Спорт»» (додаток 1до даного рішення).
1.2. Викласти в новій редакції додаток 2 «Склад конкурсної комісії щодо присудження щорічної районної учнівської премії за номінаціями «Випускник року»,«Учень року»,«Юні таланти «Музика»» та «Юні таланти «Спорт»»» (додаток 2 до даного рішення).


Голова районної ради Н.С.КОБЗАР

смт Кринички
05 березня 2020 року
№ 8 - 39/УІІ


8.ПОЛОЖЕННЯ.doc8 ДОД Критер__ випускник року.doc8 ДОД.Критер Юн_ таланти Спорт ДЮСШ.doc8. ДОД.Клопотання.doc8. ДОД.Конкурсна ком_с_я.doc8.ДОД.Анкета кандидата.doc8.дод.Критер__ Юн_ таланти Музика.doc8.Критер__ учень року.doc
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор